עדשות מולטיפוקל

אנו באופטיקה 109 ניתן לכם הצעת מחיר עבור עדשות מולטיפוקל שלא תוכלו לסרב לה.

מרחיקים את העיתון כדי לראות טוב יותר את הכתוב? מתאמצים לקרוא את הכתוב על מסך הטלפון? מגדילים את הטקסטים כדי להצליח לקרוא באופן נוח יותר?

כנראה הגעתם לגיל בו אפשר להתחיל לדבר על עדשות מולטיפוקל.

ראשי פרקים בעמוד:

לקבלת הצעה עבור עדשות מולטיפוקל

כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם
להצעת מחיר בטלפון חייגו
חלק ראשון

על עדשות מולטיפוקל

בעבר האנשים שסבלו מבעיה זו של קוצר ראייה למרחק והחלו לסבול גם מבעיות בראיה מקרוב, נאלצו לעשות שימוש בשתי זוגות משקפיים כדי לקבל את המענה לשני הטווחים. כיום כבר יש את העדשות המולטיפוקל שנועדו לתת מענה לכל טווח.

בעדשות המולטיפוקל ישנה אפשרות ליצור התאמה ליותר משלושה מוקדים. מה שמאפשר ראייה חדה ואיכותית לכל מרחק רצוי. לרחוק, לקרוב ולמרחקי ביניים כאשר יש בהם מעבר נוח וחלק בין הטווחים.

האיכות שעושה את ההבדל

אז הבנתם שבעזרת עדשות מולטיפוקל תוכלו לחסוך מעצמכם את השימוש בשתי זוגות משקפיים. אך מה שאולי אתם לא יודעים זה שגם אם עדשות המולטיפוקל הסטנדרטיות יתאימו לכם לפחות בשלב הראשון, עדיין יש הרבה התפתחויות והרבה מאוד שיפורים טכנולוגיים שנעשים תוך התאמה אישית מלאה לצרכים של הלקוח ומהם תוכלו ליהנות הרבה יותר.

חשוב לציין כי עדשות מולטיפוקל משופרות מהדור המתקדם יועילו לכם לא רק לאיכות הראייה ואיכות החיים בעקבות זה אלא גם לבריאות הכללית שלכם.

פחות תנועות צוואר

אז אולי נראה לכם כי עדשות המולטיפוקל ייאלצו אתכם להטות את הראש כדי לראות ב'חלק' הנכון של המשקפיים או שיהיה עליכם להתאים בכל פעם את האובייקט המבוקש למרחק הרצוי, הרי שעם עדשות מולטיפוקל מהדור המתקדם לא יהיה עליכם לעשות דבר מעבר להטיה של העיניים ימינה ושמאלה. בעזרת עדשות המולטיפוקל יופחתו השטחים המתים שבשדה הראייה שלכם וכתוצאה מכך לא יהיה עליכם לאמץ את שרירי הצוואר יתר על המידה.

ככל שתלכו על עדשות איכותיות וצלולות יותר, הרי שהעיניים שלכם יתפסו טוב יותר את השטחים בכל סוגי המרחקים ויהיו לכם פחות שטחים מתים.

רואים הכ-ל!

בעדשות המולטיפוקל אתם רואים הכול, בכל טווח ולכל מרחק במשקף אחד.

משקפי מולטיפוקל

 1. ראייה למרחק קריאה – ראייה למרחק של כארבעים עד חמישים ס"מ לקריאה בספר, עיתון, טאבלט או מכשיר טלפון.
 2. ראייה למרחק ביניים – טווח של כשישים ס"מ לצורך עבודה במחשב, ראיית אדם שיושב מולכם וכן הלאה.
 3. ראייה למרחק אופק – לצורך ביצוע פעולות יומיומית כמו הליכה, נהיגה וכן הלאה.

עדשות מולטיפוקל מעניקות למעשה כיסוי לכל מרחק ומרחב הראייה.

חלק שני

מי צריך עדשות מולטיפוקל

מי זקוק למשקפי מולטיפוקל?

 • אנשי מחשב – העיניים שלנו לא נבראו לשעות של עבודה מול מסכי מחשב הנמצאים במרחק של כחצי מטר מהעיניים. אנשים שיושבים מול המחשב מעל ארבע שעות ביום, עושים פעולה לא טבעית לראיה ובמוקדם או במאוחר יהיה עליהם לטפל בעצמם בצורה איכותית.
 • אנשי מסכים – אנשים שמכורים לסדרות או קוראים טקסטים ארוכים במחשב, זקוקים לעדשות איכותיות. כך תימנע ההטיה של הראש מעלה ומטה ימינה ושמאלה מה שעשוי לגרום לפגיעה בחוליות הצוואר.
 • אנשי כביש – נהיגה משלבת תזוזות רבות של העיניים בגלל הצורך להביט במראות, להציץ בלוח המכוונים וכמובן לראות את האופק. כל זה דורש תנועות ראש רבות. עדשות מולטיפוקל איכותיות יחסכו את כל הטיות הצוואר והראש כאשר העדשות יספקו ראייה מרבית מלאה ואיכותית לכל טווח ומרחק.
 • אנשים שעובדים עם אנשים – אנשים שיושבים שעות רבות מול אנשים בפגישות עבודה או מול לקוחות, אמורים לקבל את המענה הנדרש כדי לשים לב להבעות הפנים של היושבים מולם, לשפת הגוף שלהם ולעשות את המוטל עליהם ללא מאמץ מיותר של העיניים. עדשות מולטיפוקל מתאימות יעניקו את המענה האיכותי לאורח החיים ואופן העבודה מהסוג הזה.

 

עדשות מולטיפוקל בהתאמה אישית

אז איך מתאימים את עדשות המולטיפוקל? כל מי שהתעניין או רכש עדשות מולטיפוקל יודע כי מדובר במוצר יקר מאוד ביחס לכל עדשה רגילה אחרת. הסיבה לכך היא כי מדובר במוצר הנעשה בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח. ממש כמו התאמה של מדרס לרגל הנעשה בהתאם למבנה הרגל ולצורה שלה, כך גם עדשות המולטיפוקל אמורים להתאים באופן מלא ללקוח, הן מבחינת מבנה העין וקוצר הראיה והן בהתאם לאורח החיים, סוג העבודה וכן הלאה של מרכיב המשקפיים.

בעדשות המולטיפוקל, כל נקודה הנמצאת על פני העדשה משקפת מספר. התכנון של העדשות חייב להיעשות בצורה מקצועית במיוחד כדי שהלקוח אכן יקבל את המענה המדויק לצרכים שלו.

אופטומיטריסט מומחה הוא זה שאמור לבדוק את הלקוח ולהתאים עבורו את הפתרון המלא.

למה לא תמיד קל להתרגל אליהם?

כמעט כל מי שמרכיב משקפיים עם עדשות מולטיפוקל מדווח על קושי ראשוני להתרגל למוצר. הדבר די הגיוני. המוח אמר להתרגל לזוויות ראייה שונות הכוללים את המראות לרחוק ולקרוב. זוהי הסתגלות מורכבת שעשויה לגרום לסחרחרות ואף לבחילות עד שהמוח יתרגל לשימוש בעדשות. לרוב כל התופעות הללו חולפות כאשר האדם מתרגל למשקפיים החדשות. אך יש בהחלט מקרים בודדים אשר בהם זה לא ממש צולח. זו הסיבה שחשוב כל כך לפנות אל איש מקצוע מומחה שיתאים את עדשות בצורה המיטבית.

חלק שלישי

סוגים שונים של עדשות

4 סוגים של עדשות מולטיפוקל צייס

קיימים ארבעה סוגים של עדשות מולטיפוקל צייס. Precision Pure:

 1. עדשת מולטיפוקל בסיסית
 2. עדשות Precision Plus
 3. עדשות Precision Superb – אלה כוללות את טכנולוגיית Frame Fit, כאשר ישנה התאמה של חיתוך העדשות בהתאם למסגרת המשקפיים תוך מניעה של פגיעה באזורי הקריאה.
 4. עדשות שנעשות בטכנולוגיית Adaptation Control. זו מחשבת מראש את הרגלי התנועות של העיניים וזה מסייע למרכיב המשקפיים להתרגל מהר יותר ובקלות רבה יותר לעדשות הללו.

מלבד כל אלו יש את העדשה המתקדמת Individual 2, היא הכוללת מלבד כל הטכנולוגיות הללו גם את ה-IndividualFit, זוהי טכנולוגיה מיוחדת שמאפשרת ללקוח את הבחירה בין עיצובים שונים בהתאם לפעילות שלו.

כמו כן יש את טכנולוגיית ה-Luminance Design, שזו מתחשבת בשינויים הנוצרים בגודל של האישונים בהתאם לתנאי התאורה בכל מקום.

בגדול עדשות אלו נועדו לתת מענה מיוחד לעולם הדיגיטלי בו אנחנו חיים כיום כאשר מרכיב המשקפיים ייהנה מראייה חדה ללא מאמץ. הטכנולוגיה הזו נועדה לתת מענה לכל זווית ראייה בכל מרחק, לכל סוג של שימוש. קריאה של חומר מודפס, גלישה במחשב, סמארטפון וכן הלאה.

איכות זו מילת המפתח

אז כפי שכבר ציינו, עדשות מולטיפוקל חייבות להיות עדשות איכותיות. ככל שהן תהיינה כאלה הן תענקנה מענה טוב יותר.

בעדשות מולטיפוקל יש אפשרות ללכת על ציפויים מיוחדים, מעבר לאלו המוכרים לנו מהעדשות הרגילות. הציפויים הללו מותאמים במיוחד לאקלים הישראלי. יש להם תשע שכבות, לעומת שלוש שכבות שיש בעדשות הרגילות. הציפויים הללו נועדו לספק מענה בדמות ראייה איכותית הרבה יותר שלא תיצור עיוותים בשדה הראייה. הציפויים הללו אף מבטיחים ראייה צלולה בעדשות שנשארות צלולות לתמיד.

הציפויים מועילים גם לכך שהעדשות הופכות להיות קשיחות ועמידות, עם פחות רגישות להשתקפויות, הן דוחות אבק וגם קלות יותר לניקוי.

כפי שכבר הדגשנו, כדי לקבל מענה איכותי וראייה צלולה ומרחבית, חשוב לפנות אל אופטומטריסט מומחה שיבצע את ההתאמה המושלמת על בסיס תחומי העיסוק וסגנון החיים של הלקוח.

FAQ

שאלות ותשובות נפוצות

לפניכם שאלות ותשובות נפוצות שאנו מקבלים בנושא מולטיפוקל.

תוכלו לקבל עדשות בעלות של 600 ₪ ואפילו זולות מאלו. אך כדי לקבל עדשות באיכות המחיר יכול לנוע בין 1000 ל 8000 ₪.

ישנם כמה גורמים שישפיעו על המחיר, והם עובי העדשה, הציפוי של העדשה, וכמובן היצרן.

ישנם סוגים רבים של עדשות מולטיפוקל. אנו באופטיקה 109 מתעסקים עם ארבע סוגים שונים של עדשות.

עדשות מולטיפוקל חייבות להיות עדשות איכותיות. ככל שהן תהיינה כאלה הן תענקנה מענה טוב יותר.

עדשות מולטיפוקל הנם מוצר יקר מאוד ביחס לכל עדשה רגילה אחרת. הסיבה לכך היא כי מדובר במוצר הנעשה בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח. ממש כמו התאמה של מדרס לרגל

בעדשות מולטיפוקל אתם רואים הכל: ראייה לטווח קצר (קריאה), ראייה לטווח ביניים (לשיחה עם אדם), ראייה למרחק (לנהיגה).

עדשות אלו מתאימים לאלו שצריכים כמה זוגות משקפיים לצרכים שונים. בדרך כלל אלו אנשים העובדים מול מסך שצריכים משקפיים גם לנהיגה וכדומה.

עדשות מולטיפוקל

מידע נוסף על מולטיפוקל

הכתבות והמדריכים האחרונים שלנו בנושא מולטיפוקל

מה זה עדשות מולטיפוקל
מולטיפוקל
מה זה עדשות מולטיפוקל – כל מה שצריך לדעת

העולם המרתק של עדשות מולטיפוקל, פתרון לקוצר ראיה המתקדם המאפשר ראייה חלקה וברורה מכל מרחק. הדיון כולל הסבר רחב על מהותן ואופן פעולתן של עדשות אלו, הן במשקפיים והן כעדשות מגע. התמקדנו ביתרונות של שימוש בעדשות מולטיפוקל, כולל הנוחות והפשטות שהן מציעות למשתמשים במגוון פעילויות יום יומיות. דנו גם בטיפים לבחירה והתאמה אישית של עדשות מולטיפוקל, כדי להבטיח שכל אחד יוכל למצוא את העדשה המתאימה ביותר לצרכיו הייחודיים.

לכתבה המלאה
משקפיים מולטיפוקל מחיר
מולטיפוקל
משקפיים מולטיפוקל מחיר

עדשות מולטיפוקל הן פתרון מושלם עבור אנשים שסובלים מקשיי ראייה בטווחים משתנים. עדשות המולטיפוקל משלבות שני מספרים שונים. כאשר יש את העדשה בחלקה העליון שהיא

לכתבה המלאה
עדשות מולטיפוקל
מולטיפוקל
סוגי עדשות מולטיפוקל

כל הנושא הזה של עדשות מולטיפוקל נמצא כל הזמן בתנופת התפתחות. יצרני העדשות מחפשים כל הזמן דרכים לשפר ולייעל את העדשות הללו. בכדי לתת מענה

לכתבה המלאה
צילינדר
מולטיפוקל
ביפוקל או מולטיפוקל?

בענף האופטיקה אחת השאלות אשר מסמנות הכי הרבה את התפתחותו היא השאלה: ביפוקל או מולטיפוקל? הפירוש של מולטיפוקל הוא רב מוקדי ואילו הפירוש של ביפוקל

לכתבה המלאה
מהן משקפי מולטיפוקל - תמונה להמחשה
מולטיפוקל
מהן משקפי מולטיפוקל?

עדשות מולטיפוקל הן משקפי ראייה המציעות שתי חזונות או יותר. טכנולוגיית העדשות המולטיפוקל במשקפי ראייה תוכננה לעזור להפחית את הצורך במשקפי ביפוקל או קריאה. המשיכו לקרוא ↓

לכתבה המלאה
כלי נגישות