עדשות בלו קאט UV 420

עדשות UV 420 בלו קאט (נגד אור כחול) במחיר משתלם במיוחד. המשיכו לקרוא

עובדים הרבה מול המחשב? מרגישים שהעיניים שלכם מתעייפות מעבודה מול המסך? רוצים להגן על העיניים מפני הקרינה של המסך?

כנראה שעדשות UV 420 בלו קאט (נגד אור כחול) הם מה שאתם צריכים.

ראשי פרקים בעמוד:

לקבלת הצעה עבור עדשות נגד אור כחול

כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם
להצעת מחיר בטלפון חייגו
חלק ראשון

על עדשות UV 420 בלו קאט

אנחנו חיים בעולם עם הרבה מאוד קרינה. השמש שמגבירה את הקרינה שלה משנה לשנה, המסכים מולם העיניים שלנו נמצאים שעות רבות במהלך היום ומקרינים אלינו אור כחול, כל אלו עלולים לפגוע בעיניים והם אלו שמאלצים אותנו לחשוב על פתרונות איכותיים, במיוחד כאשר מדובר בעדשות משקפיים הנמצאות קרוב כל כך לעיניים. הרי שאלו חייבות להיות בעלות יכולת הגנה על העיניים מפני אותם קרני אור מסוכנות.

הקרינה בבית כמו בחוץ

בניגוד לקרינה שכולנו מכירים – קרינת UV400, הרי שעד לפני זמן לא רב, לא זכתה קרינת האור הכחול להתייחסות מיוחדת או יחס יוצאת דופן בעולם הזה של עדשות הראייה. העדשות הללו היו מוכרים יותר בעולם של משקפי השמש שנועדו להגנה מפני הקרינה של השמש. אך העולם שלנו התקדם מאוד בשנים שחלפו, והשמש עם הקרינה המאיימת כבר לא נמצאת ממש במקום הראשון בין מוקדי הקרינה. מקורות קרינה חדשים רבים ממלאים כיום את עולמינו. אנחנו חשופים אליהם גם בבית וגם במקום העבודה ולמעשה בכל מקום אליו אנחנו הולכים. כל המקומות הללו הם כאלה אשר בהם אנחנו לא מגנים על עצמינו באמצעות משקפי שמש.

מדובר במסכי הטלוויזיה, המחשבים, הטלפונים החכמים, כל אלו חושפים אותנו לקרינה של אור כחול למשך שעות רבות במהלך היום.

על פי מחקרים שנערכו עולה כי האור הכחול הוא למעשה מקור אור מלאכותי שנפלט ממסכי המכשירים האלקטרוניים השונים והוא עלול לגרום לנזקים חמורים בתפקודי הראייה ואף לזרז תופעות שונות כמו קטרקט.

כאן בדיוק נכנסות לתמונה עדשות ה-UV-Pro 420, אלה עונות באופן מלא על הצורך הזה.

חלק שני

למה צריך עדשות נגד אור כחול

למה עדשות ה-UV-Pro 420 מהוות מרכיב קריטי במשקפי השמש ומשקפי הראייה?

בכל מה שקשור לנושא הזה של קרינה ישנו הרבה בלבול וקיימים הרבה מאוד מיתוסים. נסביר פה באופן ברור ומפורט את כל הנושא כדי להבין מה נכון ומה לא נכון, מה חשוב ומה פחות חשוב ועל הדרך אולי ננפץ כמה מיתוסים.

המסך מזיק מכל מרחק

יש כאלה הטוענים כי אם אנחנו שומרים על מרחק מהמסך, הוא פחות יזיק לנו או אפילו לא יזיק לנו כלל. הם מקפידים להרחיק את מסך הטלפון מהעניים, שומרים על מרחק בטוח ממסך המחשב ובכך הם כביכול מבטיחים לעצמם הגנה על העיניים. אז הדבר הזה לא נכון! הקרינה היא מכל מרחק.

חשוב לציין כי הפרמטר הקובע בכל מה שקשור לחשיפה לאור כחול זה לא המרחק שלנו מהמסך אלא משך הזמן בו אנחנו נמצאים מולם. כך שלא משנה אם זה הסמארטפון, העבודה מול המחשב או מסך הטלוויזיה.

הקרינה מהמסכים מסוכנת לפחות כמו הקרינה מהשמש. כאשר אנחנו חשופים למסכים, אנחנו סובלים מקרינה של אור כחול, קרינה שמדכאת את יצירת המלטונין שזהו הורמון השינה. כתוצאה מכך האדם שעובד שעות רבות מול המחשב, יסבול מן הסתם מתופעות כמו נדודי שינה, עייפות, כאבי ראש ועוד.

אדם שדואג להתקנה של UV-Pro 420 במשקפי הראייה, עוזר לעצמו בחסימה של קרינת האור הכחול והגנה על העיניים גם בעת שהוא צופה במסכים.

חלק שלישי

מיתוסים שצריך לנפץ

עדשה כהה יותר מגינה יותר?

עבור רובינו ההגדרה למשקפי שמש היא משקפיים שיש להן עדשות כהות. כך אנחנו מכירים את משקפי השמש והצבע הוא זה שמבדיל בדרך כלל בין משקפי השמש למשקפי הראייה.

זהו גם כן מיתוס שחשוב לנפץ.

אז נכון אולי שהעדשה הכהה יוצרת רושם של מקצועיות ושל איכות. אך חשוב לדעת ואף להיזהר מהעדשות הללו. היות ואם העדשות הכהות אינן איכותיות, הן עלולות ממש להזיק לנו. בשימוש עם המשקפיים  הללו נוצר מצב המכונה "אשליית האישון". כי האישונים רואים בעדשות הכהות סוג של אישור והגנה מפני השמש ועל כן הם מתרחבים בהתאם. אישונים מורחבים חשופים יותר לנזקים והם לא מקבלים את ההגנה ההולמת. ישנה חשיבות גבוהה לשימוש במשקפיים שהן מספקות את ההגנה ההולמת מפני קרני UV – קרניים אולטרה סגולות כאשר ההגנה הזו נקבעת בהתאם לאיכות האופטית וכמובן גם רמת הסינון של העדשות.

אם תבחרו עדשות UV-Pro 420, תיהנו מחסימה של קרינת השמש והאור הכול, כאשר החסימה תהיה הרבה לפני שהקרינה תגיע אל האישון. הדבר נכון הן בעדשות משקפיים בהירות והן במשקפי שמש עם עדשות בריאות. כי זה מה שבעצם צריך כדי ליהנות מהגנה מלאה על העיניים.

משקפי שמש בחורף – יש בהם צורך?

קיים מיתוס הטוען כי בחורף, אין הרבה שמש ועל כן משקפי השמש הופכים להיות מיותרים. הדבר אינו נכון כלל וכלל! גם בימי החורף אנחנו חשופים לקרינה אולטרה סגולה. בימי הגשם הקרינה עשויה להגיע לרמה של 30% ובימים מעוננים עד לרמה של לא פחות מ – 60%. בימים מושלגים הקרינה היא גבוהה הרבה יותר והיא מסוכנת פי כמה וכמה. על כן מומלץ מאוד להקפיד על משקפי שמש גם בחורף ובכך לספק לעיניים את ההגנה הראויה. הדבר נכון גם לשימוש בקרם הגנה לעור הפנים וכל חלק חשוף אחר בגוף. כי גם כאשר אנחנו לא רואים את השמש ולא ממש חשים אותה, הקרינה שלה קיימת ואף פוגעת בנו.

עדשות UV-Pro 420 מעניקות הגנה גם מפני גלי אור כחול קצרים, ולא רק מפני קרינת UV. מדובר בהרכב מיוחד של החומר שהופך את העדשות ליעילות מאוד לכל עונה בשנה. בחורף, כמו בקיץ. הדבר נכון הן למשקפי שמש והן למשקפי ראייה.

חלק רביעי

הסכנות שיש בקרינת המסך

קרינה משפיעה לעתיד

אנשים רבים לא ממש מתייחסים לכל הנושא הזה של הקרינה והסכנות הכרוכות בכך פשוט בגלל שהם לא רואים את הנזקים בטווח המידי. עבור רובינו, מה שאנחנו לא רואים – לא קיים!

אז זו טעות לחשוב כך. כי גם אם אין נזק מידי בחשיפה לשמש או לקרינה של האור הכחול, הקרינה משפיעה לאחר שנים ואין את הנזק בטווח המיידי. הנזק מצטבר עם הזמן והוא בא לידי ביטוי כאשר כבר לא יהיה הרבה מה לעשות עם זה, היות ואורך זמן להבחין בהשלכות של החשיפה לקרני UV. חסימה של האור אולטרה סגול הינה חיונית ממש כדי להבטיח הגנה על העיניים מפני קטרקט ומפני ניוון רשתית שעשוי להופיע עם הגיל.

בעזרת עדשות UV-Pro 420 מספקים לעין את ההגנה האופטימאלית עם סינון מירבי ואיכותי לכל סוגי הקרינה האפשריים, במהלך כל השנה. כך שבעזרתן נמנעים גם נזקים עתידיים.

מהי רמת החשיפה שנחשבת כמסוכנת?

רבים הם האנשים התוהים בדבר החשיבות של משקפי השמש ועדשות UV-Pro 420 והם רוצים לברר כמה שעות של חשיפה עדיין ייחשבו כתקינות ומתי התופעה מתחילה להיות מסוכנת. אז כמו בהרבה דברים, גם כאן, קשה לקבוע מתי באמת החשיפה עשויה להיות מסוכנת היות והמחקרים הקיימים בתחום הם לא תמיד אובייקטיביים ואמינים. מה שכן, כיום אנחנו עדים  לכך כי רוב רובם של יצרני העדשות למשקפיים מציעים גם למשקפי הראייה את ציפוי המגן נגד הקרינה הכחולה.

מומלץ מאוד שלא לוותר על ההגנה המגיעה לעיניים שלנו.

בעזרת משקפי השמש ועדשות UV-Pro 420 תבטיחו לעיניים שלכם עתיד בריא ובטוח יותר.

עדשות נגד אור כחול
כלי נגישות