אודות אופטיקה 109

אופטיקה 109

החזון שלנו

החזון של אופטיקה 109 עוסק במשקפיים ברמה הגבוהה ביותר, ממיטב היצרניות הבינלאומיות – במחירים הנמוכים הטובים ביותר. למה בעצם לשלם כפליים על אותם המשקפיים? אנחנו מביאים את אותם המשקפיים שאתם יכולים לרכוש ברשתות המובילות, אבל לא באותו המחיר.

אופטיקה 109

החדשנות שלנו

משקפיים הן צורך בסיסי לראיה מיטבית, יחד עם זאת מסגרות המשקפיים הפכו לפריט אופנה חשוב ומודגש בכל גיל. במחירים של 109, לא פלא שאנשים היום לוקחים מסגרת ליום חול, מסגרת מיוחדת לשבת ועוד מסגרת טרנדית מותאמת לסגנון ביגוד שונה. משקפיים הפכו מצורך, לפריט אופנה חשוב ומרכזי. אופטיקה 109 מעניקים מרחב אפשרויות גדול יותר בבחירת מספר זוגות משקפיים, בהתאמה לכל סגנון לבוש ודגש אופנתי ייחודי.

אופטיקה 109

המומחיות

המומחים המוסמכים שלנו מנוסים באבחון בעיות ראייה מורכבות והתאמה ייחודית של העדשות הטובות ביותר לכל גיל. מילות המפתח הן דיוק וניסיון. המומחים של 109 מביאים בשורה חדשה לתחום אבחון בעיות הראיה, התאמת משקפיים ודיוק מקסימלי במקצועיות הגבוהה ביותר.

אודות אופטיקה 109

הבקרה

מרגע הזמנת העדשות המותאמות לצרכי הלקוחות, עוברים זוג המשקפיים הליכי ייצור ובקרה מהמוקפדים בעולם. הייצור מבוצע על ידי חברות בעלות מוניטין מקצועי בינלאומי ללא פשרות.

כלי נגישות