0 0.00
0 0.00

המקצועיות שלנו

החזון שלנו

החזון של אופטיקה 109 עוסק במשקפיים ברמה הגבוהה ביותר, ממיטב היצרניות הבינלאומיות – במחירים הנמוכים בשוק, בהתחייבות. למה בעצם לשלם כפליים על אותם המשקפיים? אנחנו מביאים את אותם המשקפיים שאתם יכולים לרכוש ברשתות המובילות, אבל לא באותו המחיר.

החדשנות שלנו

משקפיים הן צורך בסיסי לראיה מיטבית, יחד עם זאת מסגרות המשקפיים הפכו לפריט אופנה חשוב ומודגש בכל גיל. במחירים של 109, לא פלא שאנשים היום לוקחים מסגרת ליום חול, מסגרת מיוחדת לשבת ועוד מסגרת טרנדית מותאמת לסגנון ביגוד שונה. משקפיים הפכו מצורך, לפריט אופנה חשוב ומרכזי. אופטיקה 109 מעניקים מרחב אפשרויות גדול יותר בבחירת מספר זוגות משקפיים, בהתאמה לכל סגנון לבוש ודגש אופנתי ייחודי.

המומחיות שלנו

המומחים המוסמכים שלנו מנוסים באבחון בעיות ראייה מורכבות והתאמה ייחודית של העדשות הטובות ביותר לכל גיל. מילות המפתח הן דיוק וניסיון. המומחים של 109 מביאים בשורה חדשה לתחום אבחון בעיות הראיה, התאמת משקפיים ודיוק מקסימלי במקצועיות הגבוהה ביותר.

הבקרה

מרגע הזמנת העדשות המותאמות לצרכי הלקוחות, עוברים זוג המשקפיים הליכי ייצור ובקרה מהמוקפדים בעולם. הייצור מבוצע על ידי חברות בעלות מוניטין מקצועי בינלאומי ללא פשרות.
נגישות
0
עגלת קניות
פינוי עגלהחזרה לחנות
Calculate Shipping
Apply Coupon
Unavailable Coupons
#65889 Get 10% off
#65890 Get 15% off

בחירת עדשות

בקרוב!

התחבר

הרשמה

הסיסמה תישלח לכתובת האימייל שלך.

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה, לנהל את הגישה לחשבון וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.